Znajdujący się pod Poznaniem Pałac w Rogalinie, idealnie nadaje się na klimatyczną sesje ślubną. Odpowiednio dobrane miejsce sesji ślubnej jest bardzo ważnym elementem tego wydarzenia w życiu pary młodej. Ważne jest, aby para czuła się swobodnie, ponieważ tylko wtedy zdjęcia plenerowe wyjdą pięknie i będą wspaniałą pamiątką dla pary młodej na całe życie.

Pałac w Rogalinie

Jest to zabytkowy pałac, stanowiący oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu. w 2015 roku skończono tam przeprowadzanie remontu, dzięki czemu jest to jeszcze bardziej atrakcyjne miejsce dla pary młodej na sesje ślubną. W okolicach pałacu znajduje się park, dzięki któremu można uzyskać wspaniały klimat nawiązujący do romantyzmu całej sytuacji związanej ze ślubem. Romantyczny klimat idealnie na zdjęciach uwiecznić można nie tylko w przypałacowym ogrodzie, ale także w środku pałacu. W środku zamku znajduje się galeria z obrazami, które mogą stanowić idealne tło dla pary młodej, szczególnie gdy są oni fanami sztuki. Jest to galeria sztuki z przełomu XIX i XX wieku.

Piękny ogród w okolicach pałacu świetnie sprawdza się w plenerowych sesjach ślubnych szczególnie podczas zachodu słońca, dając niepowtarzalne efekty świetlne, dzięki którym potrzebna jest jedynie minimalna obróbka zdjęć w późniejszym czasie przez fotografa czy grafika. Dlatego też jest to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących naturalność i oczekujących od fotografa naturalnego efektu bez deformacji i nienaturalnego naświetlania fotografii.

Sesja ślubna w Pałacu w Rogalinie daje wiele możliwości w zależności od oczekiwań pary młodej. Sam pałac jaki jego otoczenie urzeka swoim wyglądem. Sesję można wykonać na dwóch dziedzińcach, podjazdowym i znajdujących się bezpośrednio przez pałacem. Na terenie kompleksu znajduje się również powozownia, dająca kolejną możliwość do wykorzystania na sesji nowożeńców. Pałac w Rogalinie daje wiele możliwości, by sesja ślubna wyglądała wyjątkowo i była indywidualnie dopasowana do pary młodej i ich oczekiwań względem otoczenia i tła zdjęć. Dzięki ogromnemu terenowi na którym znajduje się pałac, para młoda może czuć się swobodnie i nie musi martwić się o nieproszonych gości tle zdjęcia. Spokój i elegancja danego miejsca daje nowożeńcom uczucie komfortu, który jest bardzo ważny do tego, aby zdjęcia wyszły naturalnie i stanowiły intymna pamiątkę dla pary młodej. Idealnie odnajdą się tam także osoby, które pierwszy raz stają przed profesjonalnym obiektywem aparatu fotograficznego.