Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Tym samym dając początek licznym balom i przyjęciom karnawałowym. To niesamowity czas, w którym powinniśmy się bawić bez ograniczeń. Jednak zanim wyruszymy na roztańczone parkiety, warto już nieco wcześniej przyjrzeć się zawartości swojej garderoby.

Kreacje na wielkie okazje dla panów

Okazji do dobrej zabawy jest w tym okresie bardzo dużo. Nie tylko bale karnawałowe, czy przebierane czekają na spragnionych dobrej zabawy gości. Coraz popularniejsza jest także impreza w domowych klimatach, w gronie rodziny i znajomych. Niezależnie jednak od miejsca, odpowiedni strój zobowiązuje!
W przypadku panów sprawa nie jest zbyt skomplikowana. Wystarczą klasyczne spodnie oraz koszula. Znacznie bardziej nawet moda stawia na sportową elegancję, niż na krawaty i muszki. Można zatem dowolnie łączyć marynarki o sportowym fasonie z klasycznymi wzorami. Wszystko zależy od upodobań płci męskiej oraz miejsca. Nie poleca się raczej dużych, obszernych bluz, jak u raperów. Mimo wszystko nawet jeansy i koszula wyglądają bardziej atrakcyjnie.

Zjawiskowo i kobieco-czyli o patentach stylizacyjnych na karnawał dla pań

Nieco inaczej wygląda sprawa u płci pięknej. Kobiety, zamiast myśleć o wielogodzinnej, udanej zabawie, patrzą krytycznie na szafę z ubraniami. Wypowiadają nawet klasyczną kwestię: “nie mam się w co ubrać!”. Otóż nic bardziej mylnego!

Sukienka to niezaprzeczalna przyjaciółka każdej kobiety. Odpowiednio dobrana może zdziałać cuda! Praktycznie w każdej, damskiej garderobie powinna być chociaż jedna, mała czarna. W zależności od dodatków może wyglądać bardziej elegancko lub na luzie. Impreza karnawałowa pozwala na szaleństwo. To odpowiednia pora, by założyć na siebie błyszczące materiały lub te zakończone frędzlami, czy bufiastymi rękawami. Najważniejsze, by wybrać taki krój, który nie ogranicza ruchów i sprawia, że panie czują się dobrze i kobieco. Z uwagi na panów, warto wyeksponować długie nogi, czy obfity biust.

Potęga odpowiednio dobranego makijażu

Wbrew pozorom odpowiedni make up to nie łatwa sztuka! By uniknąć efektu maski, warto kierować się zasadą mniej znaczy więcej. Jeśli panie chcą podkreślić mocniej oko, lepiej usta tylko delikatnie pociągnąć szminką w naturalnym odcieniu. Gdy cała uwaga ma się skupić na wargach, na przykład w kolorze ognistej czerwieni, najlepiej tylko mocno wytuszować rzęsy.